< Püskürtme Molibden Tel

Püskürtme Molibden Tel

Püskürtme molibden tel resmi

Giriş

Püskürtme molibden teli düzenli olarak grafitle kaplıdır. Grafit kaldırıldığında, molibden tel metalik parlaklık sergiler. Sinterleme, dövme ve çizimden sonra iyi bir yüksek sıcaklık çekme mukavemetine ve korozyon direncine sahiptir.

Yüksek aşınma ve aşınma direnci nedeniyle, molibden metal püskürtme teknolojisi için vazgeçilmez bir malzeme haline gelmiştir. Darbeli molibden tabakaları, aşınma direncini arttırmak için, piston segmanları, senkronizasyon halkaları ve vites değiştirme elemanları gibi mekanik olarak kuvvetlendirilmiş otomobil parçalarının yüzeylerine termal olarak püskürtülür.

Püskürtme molibden tel üretim süreci: malzemeler --- döner dövme --- tavlama --- Dönebilen drawbench --- tavlama - çok telli tel çekme-püskürtme-sprey molibden tel. İşleme sırasında kullanılan ekipmanlar, döner kıvırma makinesi, döner tabla çeki makinesi, çok telli tel çekme makinesi, tav fırınıdır.

Püskürtme molibden tel birçok yöntemle kaplanabilir --- tel alev sprey, toz alev sprey, elektrik ARC sprey, HOVF vb Normalde, it themally püskürtülür.

Sprey molibden tel herhangi bir ilgi veya sorunuz varsa, lütfen e-posta ile bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. : sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Veya telefonla : 86 592 512 9696.